Zlot Gdańsk 2018

Wyjazd w dniu 5.08.2018 (niedziela) z Rudy Śląskiej, Ruda 1, ul. Kokotek 6, koło Urzędu Skarbowego, zbiórka godzina  22:00, wyjazd godz. 22.15. (czytaj więcej…)

Dokumenty zaktualizowane 4 czerwca 2018r.

Regulamin uczestnika Zlotu ZHP Gdańsk 2018 wraz z klauzulami informacyjnymi i oświadczeniami dotyczącymi danych osobowych.

Regulamin stanowi załącznik do karty kwalifikacyjnej uczestnika o charakterze dodatkowym w stosunku do wynikającego z instrukcji HALiZ. Konieczność jego wprowadzenia wynika po pierwsze z wejścia w życie w dniu 25 maja 2018 r. rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych osobowych (RODO), a po drugie z faktu, że stosunek prawny łączący ZHP z uczestnikiem Zlotu ma dwojaki charakter: jako stosunek między uczestnikiem a GK ZHP (organizatorem Zlotu) oraz stosunek między uczestnikiem a Chorągwią Śląską (organizatorem wypoczynku).

Dokumenty wrzucone przed 4 czerwca 2018r.

• Każdy uczestnik musi mieć opłacone składki ZHP do sierpnia włącznie
  • Legitymację szkolną, dowód lub inny dokument
  • Czysty, wyprasowany i cały mundur harcerski ( od wywijek na getrach, po nakrycie głowy, używane w danej jednostce) – obowiązkowo i bezwzględnie!
  • Plecak – pakujemy się do plecaków:
    • Przybory toaletowe – wiadomo jakie ( kosmetyczka), ręcznik
    • Bielizna na czas trwania Zlotu (nie ma możliwości prania)
    • Obuwie: do munduru ciemne, sznurowane; adidasy lub trampki, klapki pod prysznic, gumowce- bezwzględnie!
    • Kurtkę przeciwdeszczową z kapturem lub pelerynę ale musi być naprawdę nieprzemakalna!
    • Koszulki wg uznania, wyliczone tak, aby nie prać
    • Spodnie, spodenki też wg uznania (sukienki i spódnice niemile widziane)- proszę o ubrania takie, których nie będzie żal , jeśli się porządnie ubrudzą!!
    • Ciepła bluza lub sweter
    • Na wszelki wypadek strój kąpielowy i ręcznik (w końcu jedziemy nad morze)
    • Nakrycie głowy, nie tylko to do munduru
    • Śpiwór, dres do spania, latarka
    • Menażka, sztućce, kubeczki własne, najlepiej z przykryciem
  •  JEŚLI MASZ LEKARSTWA- NALEŻY JE OPISAĆ , PODPISAĆ DAWKOWANIE ITD.!
  • każdy uczestnik już wie co otrzyma w pakiecie, można dodatkowo zabrać notesik i coś do pisania
  • Nie zabieramy telefonów, sprzętu elektronicznego, drogich ozdób (jeśli chcecie, proszę bardzo ale na własne ryzyko)

hm. Katarzyna Mertas
katarzyna.mertas@zhp.net.pl

Zlot Gdańsk 2018 – Galeria

Wakacje powoli dobiegają końca, dlatego choć na chwilę wracamy na gorącą Wyspę Sobieszewską, gdzie reprezentacja naszego Hufca spędziła 11 dni wakacji i przeżyła piękną przygodę.

Podziękowania od szefowej Reprezentacji

Druhny i Druhowie,
chciałabym bardzo podziękować za udział w Zlocie z okazji 100-lecia ZHP w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że braliście wszyscy, zarówno harcerze, jak i wędrownicy, udział w proponowanych na Zlocie zajęciach programowych, że podejmowaliście nowe wyzwania oraz nawiązywaliście nowe znajomości.

Podziękowania za Zlot Gdańsk

Bardzo dziękuję za sprawne i bezpieczne opiekowanie się i koordynowanie działań zastępów zlotowych w Gdańsku dh Tymoteuszowi Rolińskiemu i dh Dariuszowi Schuppikowi. W szczególności podziękowania za ogarnięcie hufcowej ekipy dh Katarzynie Mertas.