HarcApp – harcerstwo w Twojej kieszeni

Od dziś możesz pobrać pierwszą, oficjalną, harcerską aplikację na smartfona! Aplikacja została stworzona przez Daniela Iwanickiego z Hufca Kraków-Podgórze.

HarcApp jest aplikacją stworzoną by wesprzeć harcerzy i instruktorów w ich codziennej pracy. Przede wszystkim to świetna podpora merytoryczna – odpowie na wszystkie pytania z kategorii Prawa i Przyrzeczenia, metody i metodyk, historii harcerstwa, stopni, funkcji, struktury – ale i niebagatelne narzędzie organizacyjne w postaci szyfratorów, czy spisu znaków patrolowych. W kwestii muzycznej HarcApp także nie pozwala już się więcej pogubić – gwarantuje to intuicyjny moduł poświęcony chwytom gitarowym, a także możliwość transpozycji chwytów, oraz bogaty, niezwykle funkcjonalny śpiewnik.

Harcerstwo sprawia, że z czasem w życiu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia – i nie inaczej jest z aplikacją HarcApp.

Link do pobrania