Podziękowania od szefowej Reprezentacji

Druhny i Druhowie,
chciałabym bardzo podziękować za udział w Zlocie z okazji 100-lecia ZHP w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że braliście wszyscy, zarówno harcerze, jak i wędrownicy, udział w proponowanych na Zlocie zajęciach programowych, że podejmowaliście nowe wyzwania oraz nawiązywaliście nowe znajomości. (więcej…)


Podziękowania za Zlot Gdańsk

Bardzo dziękuję za sprawne i bezpieczne opiekowanie się i koordynowanie działań zastępów zlotowych w Gdańsku dh Tymoteuszowi Rolińskiemu i dh Dariuszowi Schuppikowi. W szczególności podziękowania za ogarnięcie hufcowej ekipy dh Katarzynie Mertas.
Oczywiście również gratulacje za przetrwanie i reprezentowanie naszego hufca dla wszystkich druhen i wszystkich druhów naszego zabrzańskiego hufca obecnych na Zlocie 100-lecia ZHP w Gdańsku.


Zakończyliśmy rok harcerski 2017/2018

W sobotę w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu podczas uroczystego apelu zakończyliśmy rok harcerski 2017/2018. Druh Komendant wręczył w ręce drużynowych podziękowania za ich ciężką pracę roczną. Po apelu w ogrodzie spotkaliśmy Zastępcę Prezydenta Miasta – Krzysztofa Lewandowskiego z którym zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. (więcej…)