Akcja inspiracja – Zabrze

Akcja Inspiracja to wydarzenie dla młodych ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia. Zdobędziesz praktyczną wiedzę prosto od ekspertów i ludzi sukcesu.

Nasz hufiec Jako partner merytoryczny tego wydarzenia serdecznie zaprasza 5 października br. na Arenę Zabrze gdzie odbędzie się kolejna edycja Akcji Inspiracji, czyli ogólnopolskiej serii spotkań dla młodzieży organizowanej w każdym województwie przez Fundację Our Future Foundation. Głównym celem projektu jest zachęcenie młodych ludzi do większego zaangażowania w życie społeczne.

Dołącz do ponad 150 uczestników i zainwestuj za darmo w swój rozwój!
Nie czekaj ani chwili dłużej i wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś! Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Uwaga zapisy trwają do 29 września!
Zapisz się: www.off.org.pl/zabrze

Akcja Inspiracja to ogólnopolska seria spotkań dla młodzieży organizowana w każdym z województw w kraju przez Fundację Our Future Foundation. Głównym celem naszego projektu jest zachęcenie młodych ludzi, takich jak wy, do większego zaangażowania w życie społeczne.

W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach eksperckich dotyczących między innymi kompetencji przyszłości, zielonej transformacji energetycznej oraz nowych technologii. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się lokalni działacze społeczni, przedsiębiorcy oraz liderzy opinii publicznej, a także przedstawiciele takich firm i organizacji jak Samsung, czy Maturalni.com.

Akcja Inspiracja to nie tylko świetna szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i poszerzenie własnych horyzontów, ale także wspaniała możliwość do poznania wielu wartościowych osób i nawiązania cennych kontaktów. W ramach wydarzenia zapewniamy Wam catering, konkurs z nagrodami a po zakończeniu części oficjalnej naszego eventu przewidzieliśmy wspólną integrację, w trakcie której będziecie mogli porozmawiać ze swoimi rówieśnikami, prelegentami i organizatorami wydarzenia.