Dzień Myśli Braterskiej za nami

W sobotę w naszym hufcu odbyły się obchody z okazji Dnia Myśli Braterskiej 2018. Wszystko rozpoczęło się od ciepłych słów druhny hm. Danuty Baczyńskiej-Kasprzyca ze Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj”.
Po rozpoczęciu przyszła pora na odprawę patrolowych i rozpoczęcie gry miejskiej podczas której uczestnicy mogli dowiedzieć się czegoś o ważnych postaciach dla harcerstwa jak i światowego skautingu. Po grze przyszła pora na luźniejszą część w hufcu, gdzie odbyło się losowanie własnoręcznie robionych kartek przez uczestników. Później komendant opowiedział nam gawędę a następnie przeszliśmy do śpiewania szant i piosenek harcerskich przy dźwiękach gitary. Wszystko zakończyło się harcerską iskrą przyjaźni.