II Harcerska Śląska Biesiada

W środę 13 września w naszym Hufcu odbyła się II Harcerska Śląska Biesiada na której zebrali się członkowie Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj” w Zabrzu. We wspaniałej ,wesołej imprezie, pełnej skeczów uczestniczyli  Goście w osobach

Przedstawiciela Urzędu Miasta -Jednostki Gospodarki Nieruchomościami mgr inż. Kazimierz Korpak, Przedstawiciel Śląskiej Chorągwi ZHP dh hm. Janusz Polak, Komendant Hufca ZHP w Zabrzu dh hm. Bartosz Metras oraz Instruktorzy Hufca dh phm. Adam Sołtysik, dh phm. Marek Pęczak, dh pwd. Tymoteusz Roliński, Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Zabrzu Pani mgr Alicja Cyfra.

Nie zabrakło skeczów, zabaw oraz wspólnego śpiewania śląskich piosenek przy akompaniamencie zespołu „Kamraty”, a całą imprezę prowadził lider zespołu Pan Ryszard Piszczelok.