Dyskusyjna Noc Filmowa

Już w sobotę (3 października) od 18:30 zapraszam wszystkie osoby 16+ (czyli HSów, Wędrowników i Instruktorów) na Dyskusyjną Noc Filmową.

Porozmawiamy o mowie nienawiści, złym wykorzystywaniu wizerunku harcerstwa, ale również o wartości płynącej z wyjazdów zagranicznych i bycia członkami wielkiej skautowej rodziny.

Start o:
Całe wydarzenie czyli z pierwszym filmem rozpocznie się o 19:00, więc jeżeli się spóźnicie to nie zakłócajcie spokoju oglądających ;)

Zakończenie:
Ciężko to określić, jedni są wytrwali i oglądają do końca, inni śpią bo polegli, myślę że o 7:00 pobudka i sprzątanie i o 8:00 opuścicie hufiec ;)

Koszt:
Wstęp jest za darmo, jednak na taki czas dobrze będzie zaopatrzyć się w małe co nieco ;)

Zgłoszenia:
Ponieważ to tylko wydarzenie na fejsie, a ten lubi się psuć ostatnio, to lepiej będzie pisać na marek.peczak@zhp.net.pl z ilością osób i nazwą środowiska z jakiego się wywodzą.